Польща виділила рекордну суму на оборону

Польські військові на танку PT-91

Значна частина військового бюджету призначена для забезпечення зовнішньої безпеки і недоторканності кордонів польської держави.

 
Оборонний бюджет Польщі в 2018 році є рекордним за обсягом. Про це повідомляє Радіо Польща з посиланням на директора бюджетного департаменту Міністерства національної оборони генерал-лейтенанта Славомира Пончека.
 
За його словами, бюджет визначений за формулою 2% ВВП і становить 41 млрд 400 млн злотих (майже 10 млрд євро). При цьому значна частина фондів, які залишаються в розпорядженні міністра оборони (близько 27%), складають майнові витрати. Серед них - витрати на технічну модернізацію, які цьогоріч збільшаться на 13,3%.
 
Велика частина бюджету (майже 32 млрд злотих) призначена для забезпечення зовнішньої безпеки і недоторканності кордонів.
 
Майже 3 млрд. злотих планується виділити, зокрема, на закупівлю військової форми, палива і медичного обладнання. Понад 7 млрд. злотих, тобто 18,3%, призначені на поточні витрати і освіту.
 
Як повідомлялось, Польща збільшує чисельність армії. Очікується, що за кілька років чисельність військ зросте більш ніж на 50%.
 
Нагадаємо, Польща не готова заплатити США $10,5 млрд за системи Patriot.
Польща хоче більше американських військових на своїй території

Related

Події у світі 3433575509327145883

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item