У Мексиці виявили невідоме 100-тисячне місто індіанців

Американські вчені виявили стародавнє місто у Мексиці, що налічує понад 40 тисяч будівель. 
У ньому жив індійський народ пурепеча. Місто носило назву Ангамуко і сягнуло розквіту в Х столітті. Розміщувалося у лісах західної Мексики. Народ жив там до приходу європейців у XVI столітті.
Виявити величезні розміри міста допомогла новітня технологію лазеру "Лідар". Вчені Університету штату Колорадо використовували явища відбиття світла і його розсіювання. Розробили тривимірну мапу території. З неї було видалено усі дерева, і тоді стали помітними фундаменти будівель.
"Це була величезна територія з великою кількістю населення та великою кількістю архітектурних споруд. Якщо порахувати, то мова йде про 40 тисяч будівель. Фактично ми говоримо про таку ж щільність забудови, як і на острові Манхеттен", - заявив голова дослідження Кріс Фішер.

Всі піраміди Ангамуко знаходяться за межами міста
Фото: espreso.tv
Команда науковців також виявила, що Ангамуко має незвичайний план побудови. Усі піраміди та великі площі розташовані не у центрі міста, а за його межами. За словами Фішера, вважається, що понад 100 тисяч осіб жили в Ангамуко в період його розквіту між Х та ХІІІ століттям, пише "Еспресо.ТВ" . Раніше за допомогою лазеру "Лідар" у Гватемалі під лісами виявили місто майя.
Лазер "Лідар" призначається для виявлення прихованих об'єктів і визначення відстані до них. Промінь установки, що складається з мільярдів мікроімпульсів, здатний продиратися крізь зарості джунглів і показувати те, що за ними знаходиться. Так, прилад дозволив археологам побачити поверхню землі, вкриту рівними чотирикутними фундаментами будинків і дорогами.

Related

Цікаво 6861029302527175822

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item