Трансгендер, змінивши стать, вирішив знову стати чоловіком

Трансгендер передумав бути жінкою і вирішив повернутися до початкової статі

Житель Британії через сім місяців після зміни статі передумав і відмовився жити в жіночому образі. Підбори і перуку він проміняв на бороду.

Трансгендер з Великобританії Джеймс Коен після операції зі зміни статі передумав бути жінкою. Через сім місяців після початку гормональної терапії він вирішив повернути початкову стать і відпустив бороду. Про це пише The Sun.

Видання повідомляє, що чоловік після восьми років шлюбу заявив своїй дружині Ейріан, що хоче змінити стать і все життя почувався дівчинкою. Подружжя, незважаючи на неоднозначну ситуацію, розійшлося друзями.
Однак, жінку чекав сюрприз, коли через сім місяців після початку гормональної терапії її чоловік вирішив повернути собі початкову стать, а перуку і підбори він змінив на бороду.

Колишня дружина зазначила, що діти відреагували спокійно на бажання батька перевтілитися.
"Наші доньки прийняли, що їхній тато стане жінкою, ми пояснили їм це зрозумілою для них мовою. Вони не проти того, що він носить бороду або ходить в сукні, адже діти не народжуються із забобонами, їх навчає цьому суспільство", - сказала вона.
Водночас бажання повернутися до початкової статі Ейріан пояснила гендерфлюїдністю. Тобто Джеймс відчуває себе в певні моменти жінкою, а в інші - чоловіком.
Наразі трансгендер з'їхався зі своєю колишньою дружиною і живе разом з нею і її новим партнером.

Related

Цікаво 8875522260444725382

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item