Журналіст знайшов "російського агента" в оточенні Саакашвілі

Саакашвілі та Іванищев (в центрі) в момент порушення польсько-українського кордону Раніше Крутчак заявляв про зв'язок сор...


Саакашвілі та Іванищев (в центрі) в момент порушення польсько-українського кордону

Раніше Крутчак заявляв про зв'язок соратника Саакашвілі Максима Іванищева з Кримом і про його можливі "непрямі контакти" з Аксьоновим.

 
Близький соратник Михайла Саакашвілі Максим Іванищев пов'язаний з російськими спецслужбами. Таку заяву зробив журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook.
 
"Я ще 8 травня минулого року попереджав, хто такий Максим Іванищев! А зараз всі такі "О, Боже! Так він російський агент!". Так, Максим Іванищев - російський агент. Ну, а тепер вже самі думайте, якщо російський агент Іванищев особисто проводить Саакашвілі через польсько-український кордон, то хто зацікавлений у дестабілізації нашої держави?" - написав він.
 
У травні на свій сторінці в Facebook Крутчак писав, що Іванищев "не тільки веде бізнес-діяльність на окупованій території Криму", але і "побічно може контактувати з Аксьоновим".
 
Нагадаємо, раніше сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про затримання озброєної групи прихильників Саакашвілі. Генпрокурор стверджує, що ця група планувала захопити Верховну Раду.

Related

Політика 2348910288124935710

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item