Виробництво санітарних Богданів зупинене - Міноборони

У Міноборони заявили, що виробництво поновлять після цілковитого усунення недоліків

Для розробки пропозицій щодо усунення недоліків санітарних автомобілів Богдан-2251 при Міністерстві оборони України було створено цілих три робочих групи.

 
Виробництво санітарних автомобілів Богдан-2251 було зупинене до повного усунення технічних недоліків. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Міністерства оборони України в суботу, 10 лютого.
 
"Подальше виробництво санітарних автомобілів Богдан-2251 буде можливим тільки після усунення виявлених недоліків технічної і медичної частин", - йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.
 
Також було зазначено, що за результатами засідання круглого столу, що відбувся під головуванням заступника міністра оборони України Олега Шевчука, було прийняте рішення сформувати три робочих групи із залученням представників усіх зацікавлених сторін з метою вироблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків санітарних автомобілів Богдан-2251.
 
Діяльність груп буде зосереджена на вирішенні основних проблемних питань: виходу з ладу паливної системи, недосконалість ходової частини і медичного кунга.
 
"Кінцевим результатом спільної роботи представників волонтерських і громадських організацій, посадових осіб Міністерства оборони України буде забезпечення медичної служби Збройних сил України надійним і високоякісним санітарним автомобілем класу "А", - уточнили в прес-службі.
 
Нагадаємо, наприкінці січня в Україні розгорівся скандал із санітарними автомобілями Богдан, коли волонтери повідомили, що половина поставлених армії машин зламалася, а медики не хочуть користуватись тими, що залишилися справними, стверджуючи, що вони хиткі і надміру двигтять під час проїзду.
 
У відповідь на обвинувачення в дуже частих поломках санітарних автомобілів у зоні АТО корпорація "Богдан" заявила, що поломки пов'язані з неякісним паливом, яке використовують військові, а також з неоригінальними запчастинами і матеріалами, використовуваними під час технічного обслуговування машин.

Related

Політика 1563781200249516709

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item