Перед окупацією в Крим приїжджав "радник Путіна": подробиці візиту


Перед анексією Криму на півострів приїжджав Владислав Сурков, радник президента Росії Володимира Путіна.
Про це розповів колишній глава Ради Криму Анатолій Могильов, передає "Українська правда".
За словами Могильова, він зустрічався з помічником президента Росії Владиславом Сурковим наприкінці 2013-го або на початку 2014 року – до окупації Криму Росією.
"Сурков приїхав не сам, з ним були ще 4-5 осіб, яких він представив працівниками інженерних служб. Йшлося про те, що ще у 1995 або 1997 році мала бути підписана спільна угода України і Росії про сполрудження Керченського мосту. Цей документ ходив між Росією і Україною в Кабінетах міністрів, він обговорювався, йшло узгодження служб. Одне з узгоджень зависло в Києві", – заявив Могильов.
Крім того, екс-глава Верховної Ради Криму зазначив, що Сурков говорив про те, що його візит пов'язаний виключно з будівництвом мосту.
"Я тоді сконтактував його з кимось із українських міністрів, хто займався транспортом – або міністр транспорту, або віце-прем'єр, який вів цю посаду. Ми з ним обговорювали тільки цей проект. Я з ним поговорив хвилин 40 або годину. І все. Я не знаю, чи були ще якісь зустрічі у нього з кимось іншим. Я навіть не можу сказати, полетів він з Криму цього дня або наступного", – зізнався політик.
Могильов наголосив, що цією зустріччю не зраджував Україну під час окупації Криму і не обговорював із помічником Путіна політичну кризу в Україні.
За два місяці до окупації Росією Криму тодішнє українське керівництво знало про ці плани і готувало превентивні заходи, які виявилися марними. Про це заявила журналіст і блогер, переселенка з Криму Лариса Волошина.

Related

Події в Україні 8487858972076111437

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item