Під час будівництва Кримського моста знайшли стародавні артефакти

Під час будівництва Кримського моста знайшли артефакти

Археологи виявили велику кількість артефактів на території будівництва Кримського моста. Загалом було знайдено близько мільйона археологічних знахідок.

 
Під час будівництва Кримського моста було знайдено близько мільйона археологічних знахідок, деякі визнані артефактами. Про це розповів професор кафедри археології та історії стародавнього світу Південного федерального університету Олексій Кияшко, повідомляє Газета.ru.
 
"Досліджено поселенські і похоронні комплекси майкопської археологічної культури IV тисячоліття до нашої ери, вперше на Тамані відкриті і розкопані споруди пізнього бронзового століття II тисячоліття до нашої ери. Новим етапом античної археології півострова стало дослідження сільської округи міст Фанагорії і Гермонасса: заміських садиб, некрополів, доріг, колодязів", - розповів Кияшко.
 
Крім того, за словами вченого, були знайдені артефакти часів Хазарського каганату і Тмутараканського князівства. Передбачається, що цінні знахідки вчені передають до фондів Східно-Кримського історико-культурного музею-заповідника і Таманського музейного комплексу.
 
Як повідомлялося, в Криму під Бахчисараєм археологічна експедиція виявила в зоні будівництва траси Таврида масове поховання людей без голів, яке, ймовірно, датується X-XII століттями.

Related

Цікаво 2204779485932682540

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item