Луценко зізнався: великої риби немає


Генеральний прокурор Юрій Луценко зізнався, що досі не вдалося посадити за ґрати "велику рибу" серед корупціонерів.
Про це він заявив на нараді за підсумками роботи органів прокуратури.
"Минулого року домовлялися, що протидія корупції є нашим другим фронтом. І це небули просто слова. Соцопитування свідчить, що корупція у державних органах найважливіша проблема України. На це вказали 48% опитаних", - сказав він і назвав "рекорд": торік викрили понад 9400 корумпованих чиновників.
"Скерували до суду 2400 обвинувальних актів щодо поточних корупціонерів.
Але найбільшою сенсацією результатів минулого року стала кількість вироків - 1692. Було прийнято нашими небезгрішними судами. Цифра втричі більша, ніж у будь-які попередні роки. Це більше ніж у Румунії, Польщі, іншій країні ЄС", - продовжив він.
Водночас Луценко зауважив: "Чому ж люди не аплодують мені або вам на вулицях? Бо серед них (корупціонерів), це правда, немає великої риби. Про це на кожних ефірах не стомлюються говорити критики ГПУ. Сподіваюся, що наші колеги із Національного антикорупційного бюро, які мають монопольне право на притягнення до кримінальної відповідальності держслужбовців категорії А - від голови сільради до вищого керівництва держави, дадуть гідну відповідь цим діячам. Відповідь має бути у формі вироків".
"Якщо САП і НАБУ додасть 50 вироків - країна зміниться", - заявив генпрокурор.
За два місяці цього року притягують ще 1430 корупціонерів, додав Луценко.
12 травня 2016-го за призначення Юрія Луценка на посаду генпрокурора проголосували 264 народні депутати. Тоді Верховна Рада змінила закон "Про прокуратуру", дозволивши призначати генеральним прокурором кандидата без юридичної освіти і досвіду роботи.
У червні того ж року Луценко анонсував "велику риболовлю".

Related

Політика 5668023164040084159

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item