У НАТО пояснили, чому Україну не беруть до альянсу

НАТО від нас поки що далеко

НАТО з минулого року часто відмовляється визнавати, що Україна декларує євроатлантичні прагнення і не включає Україну у список "країн-аспірантів".

Заступник генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Роуз Геттемюллер наполягає, що Україна відрізняється від інших країн, що прагнуть до членства в НАТО.
 
У своєму виступі на Мюнхенській конференції з безпеки, Геттемюллер нагадала, що в цьому році виповнюється 10 років від саміту в Бухаресті, де Київ отримав відмову в наданні Плану дій щодо членства, повідомляє "Європейська правда".
 
Але в той же час Альянс прийняв рішення, що Україна коли-небудь стане членом НАТО.
 
З тих пір, зазначила заступник генсека, залишилися 4 країни, які зацікавлені у членстві в НАТО - Боснія і Герцеговина, Македонія, Україна і Грузія. Ще одна держава, Чорногорія за цей час набула членства в Альянсі.
 
"Усі ці чотири країни мають інтерес щодо НАТО, але Україна - єдина, що не заявила про це як про частину національної політики, що вона прагне до отримання Плану дій щодо членства, а саме це є шляхом до членства в НАТО", - заявила Роуз Геттемюллер.
 
Нагадаємо, НАТО з минулого року часто відмовляється визнавати, що Україна декларує євроатлантичні прагнення і не включає Україну у список "країн-аспірантів". Заява Геттемюллер стала першою спробою чиновників НАТО обґрунтувати цю політику.
 
Президент Петро Порошенко під час зустрічі в Мюнхені з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом висловив зацікавленість у залученні більшої допомоги НАТО для реформування оборонного сектора.

Related

Події у світі 6683349988056665975

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item