Порошенко пояснив, чому співпрацює з кумом Путіна


Президент Петро Порошенко буде працювати з будь-ким у питанні заручників.
Про це він сказав на прес-конференції, коментуючи роль кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука на переговорах.
"Під час переговорів у Мінську при розробці і укладанні Мінських угод склад моєї команди був дуже добре відомий. І пана Медведчука там не було.
Є так звана гуманітарну група, яка займається виключно питанням звільнення заручників. Це не Мінська група. Вона є частиною тристоронньої контактної групи.
Колишній голова Служби безпеки України призначив у цю групу представником Віктора Медведчука. Я про це знав. І зараз вам наголошую, що я буду працювати з будь-ким, який ефективно зможе повернути хоча б одного українського заручника додому", - заявив він.
"Ми намагалися застосовувати різні канали комунікації, починаючи від військових і закінчуючи церквою. Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук. Знаєте чому? Тому що рішення про звільнення приймає безпосередньо Путін", - продовжив Порошенко.
"Я докладав всіх зусиль, нещодавно зустрічався з митрополитом Онуфрієм. Була інформація, що нам через церкву вдасться витягнути п'ятьох наших хлопців з Донецька. На жаль, це зірвалося. Буду продовжувати шукати всі канали, в тому числі і цей", - резюмував президент.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців.

Related

Політика 4801693351326483445

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item