Українка розповіла, як працює далекобійницею у Європі


У Європі робочий тиждень далекобійника триває шість днів, але не більше 56 годин.

Після цього має бути мінімум 45 годин паузи. Зазвичай фірма в цей час підтягує усіх водіїв на базу — велике "місто" із стоянкою для машин, де вантажать машини та знаходяться офіси. Також там знаходиться готель, спортивний зал, телевізори, кухня, пральні машинки.
Про це розповідає Олена Дровняк із Миколаєва, яка отримала права та працює далекобійницею. Перевозить товар Європою — побувала в Бельгії, Німеччині, Чехії, Франції, Люксембургу, Швейцарії, Німеччині, Австрії.
"Оскільки я вчилася і отримувала водійські права в Польщі, то фірма дала мені шанс на тримісячне стажування та набуття досвіду. За контрактом маю працювати у них не менше року. Головна база знаходиться в Нідерландах, - розповідає Олена Дровняк. - За кожні відпрацьовані 2 тижні водію дають тиждень оплачуваного відпочинку вдома. За 4 тижні в роботі - 2 тижні, за 6 тижнів - 3 тижні вдома. За 8 тижнів, відповідно 4 тижні - це для мене забагато. Тому я прошу раніше поїхати до роботи.
До логістичної центру в Нідерландах водіїв везе власний автобус фірми, але мені зручніше їхати легковим автомобілем, яким я потім подорожую на вихідних по Німеччині і Нідерландах".


На фірмі вивішують аркуш, де розписано, які номери вантажівок закріплені за водіями. До кожного автомобіля є своя скринька. У неї кладуть конверт із завданням. Розписано о котрій потрібно виїхати та прибути на місце, яка температура має бути у холодильниках. Одягати в дорогу дівчина може лише робочий одяг — чисто-білий комбінезон і шапочку. Все має бути стерильним. При кожному приїзді на базу - заправляє та миє автомобіль.
"Не маю права їхати більше 9 годин в день. Повинна робити 9-11 годинний відпочинок. Фірма оплачує місце на платному паркінгу. Дається купон, за яким можна піти поїсти в ресторан. Ночую у машині — на ліжку, яке два метри довжиною і десь 100 сантиметрів в ширину. За перегородкою також є є холодильник, морозильна камера, полички для речей .
Так само після кожних 4,5 годин маю робити 45 хвилин перерви. Є спеціальна карточка до тахографа, який рахує час роботи і відпочинку водія. Вони регламентуються законом. Спеціальна служба може в будь-який момент на паркінгу це перевірити і одразу, якщо є порушення, накласти штраф - 300 - 500 євро. Тому я чітко стараюсь дотримуватись всіх правил і режимів в роботі".
Художниця Марина Вовк проводить майстер-класи із петриківського розпису для американців та українців у різних містах США. Дівчина родом з Івано-Франківська. В Америку переїхала 5 років тому.

Related

Суспільство 7257348193811746616

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item