Іспанія екстрадувала в США ще одного програміста з Росії

Російським програмістам не уникнути в США великих тюремних строків

Адвокат росіянина вважає, що іспанська влада не врахувала вагомої юридичної причини для відмови в екстрадиції, у тому числі скарги на кричущі порушення прав людини.

Влада Іспанії екстрадувала в США російського програміста Станіслава Лисова, обвинуваченого в кібершахрайстві на 855 тис. доларів. Про це в п'ятницю, 9 лютого, повідомляє Інтерфакс з посиланням на його адвоката Олега Губарєв.
"Станіслав Лисов був екстрадований у США. Ми використовували всі національні судові способи захисту, дійшовши до Конституційного суду", - сказав він.
 
Адвокат зазначив, що іспанська влада не врахувала вагомих юридичних причин для відмови в екстрадиції, у тому числі скарги на кричущі і більш ніж доведені порушення основних прав людини.
 
Губарєв підкреслив, що захист і родичі Лисова мають намір продовжувати боротьбу в Європейському суді з прав людини, куди вже подана скарга.
 
Станіслава Лисова затримали в січні 2017 року в Барселоні. Судове засідання відбулося 20 липня в Мадриді, на ньому росіянин своєї провини не визнав. 31 липня 4-а секція Національної судової палати Іспанії прийняла рішення видати Лисова США. На початку вересня адвокати його оскаржили, проте скарга була відхилена.
 
Лісова підозрювали у створенні "банківського трояна" під назвою NeverQuest, який відкривав доступ до комп'ютерів інших осіб і фінансових установ. У результаті група невідомих осіб під керівництвом Лисова викрала з банківських карток великі обсяги особистих і фінансових даних. Сумарний збиток оцінювався в 5 млн доларів.
 
Нагадаємо, раніше Іспанія видала США програміста з РФ Петра Левашова, підозрюваного в різних кіберзлочинах.

Related

Події у світі 7862982924215431909

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item