Замість корвалолу. П'ять переваг сексу для здоров'я серця

Кохайтеся на здоров'я!
Секс - це не просто спосіб розслабитися та отримати задоволення, але й відмінна профілактика серцевих захворювань.
Експерт порталу Prevention Кара Валгрен називає п'ять переваг інтимної близькості для здоров'я вашого серця.
1. Секс діє як кардіотренування. Якщо ви не прихильник бігової доріжки, ви можете попітніти в спальні. Дослідники визначили, що сексуальна активність - це аеробна вправа середньої інтенсивності, яке дозволяє спалювати близько трьох калорій на хвилину. Як будь-які кардіонавантаження, секс зміцнює здоров'я серця, знижує кров'яний тиск і зменшує ризик діабету другого типу.
Але це не означає, що ви можете забути про звичайні тренування. Для міцного здоров'я фахівці рекомендують займатися фізичними вправами 150 хвилин на тиждень.
2. Секс знижує ризик серцевого нападу. Всі ми чули анекдоти про серцевий напад, отриманий в запалі пристрасті. Однак реальний шанс зіткнутися із серцевим нападом під час сексу мізерний. Ба більше, регулярний секс може знизити ризик серцевого нападу. В ході одного американського дослідження вчені спостерігали за статевою активністю чоловіків середнього віку протягом 16 років. Як виявилося, у чоловіків, які займалися сексом два рази на тиждень або частіше, ризик серцевого нападу був набагато нижчий, ніж у тих, хто займався сексом один раз на місяць або рідше.
© Unsplash

3. Секс знімає стрес. Сексуальна активність стимулює виробництво здорових гормонів і ендорфінів, які борються зі стресом і покращують настрій. Інтимні стосунки розслаблюють, знімають стрес і підвищують почуття вдоволеності життям. А все, що розслаблює людину і знижує відчуття тривоги, приносить користь здоров'ю серцево-судинної системи.
4. Секс дарує відчуття, що про вас піклуються. Відчуття тепла, підтримки та любові близької людини впливає на здоров'я серця сильніше, ніж ви думаєте. Відомим чинником ризику серцевих захворювань є самотність. Коли секс - це не просто фізична близькість, але ще й міцний душевний зв'язок з партнером, це йде на користь серцевому здоров'ю.
5. Секс допомагає швидше заснути. Секс розслабляє тіло, дозволяючи тим самим легше і міцніше заснути. Згідно з недавнім австралійським дослідженням, 64% людей повідомили, що після оргазму вони засинали швидше, ніж зазвичай. А хороший сон, у свою чергу, покращує здоров'я серця.

Related

Здоров'я 6719793524168875870

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item