Путін: США фінансували переворот в Україні

Президент РФ Володимир Путін

Російський лідер заявив, що Штати сприяли державному перевороту в Україні і публічно визнали, що витратили на це мільярди доларів.


Президент РФ Володимир Путін підтвердив в інтерв'ю американському телеканалу NBC, що на цей момент Москва і Вашингтон не є союзниками і налаштовані вороже одне до одного. Розшифровку інтерв'ю опублікували на сайті Кремля 10 березня.
На запитання журналістки, чи згоден Путін, що Росія і США зараз не союзники, він з прикрістю підтвердив це.
"На жаль, ні. Але не ми ж записали вас у вороги. Ви прийняли рішення на рівні парламенту, на рівні конгресу, записали Росію в число ворогів. Навіщо ви це зробили? Хіба ж ми ввели санкції стосовно Сполучених Штатів? Це США ввели санкції стосовно нас", - підкреслив російський лідер.
Також він зазначив, що не знає, навіщо Штати ввели антиросійські санкції, і поставив зустрічне запитання про Україну і американські ракети на кордоні.
"А навіщо ви сприяли державному перевороту в Україні? Ну навіщо ви це зробили? Ви прямо, публічно визнали, що витратили на це мільярди доларів. Публічно ж ваші офіційні особи про це сказали. Навіщо підтримувати держперевороти, озброєну боротьбу на території інших країн? Навіщо ви поставили ракетні системи уздовж наших кордонів?" - сказав президент РФ.
Путін також додав, що США і Росії потрібно спокійно поговорити і розібратися.
Раніше президент Росії заявив, що нинішній рівень двосторонніх відносин між РФ і США не може давати задоволення.

Related

Події в Україні 7995368541073647976

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item