Депутати попросили світ не визнавати вибори Путіна

Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до міжнародного співтовариства не визнавати російські вибори в Криму.
Документ підтримали 255 нардепів.
Результати голосування за постанову про звернення ВР до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму
Результати голосування за постанову про звернення ВР до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента РФ у тимчасово окупованому Криму
Показово не голосували за постанову вся фракція "Опозиційного блоку" та майже у повному складі "Воля народу" і "Відродження".
"Режим хунти, який захопив владу у Кремлі і перепризначає себе через так звані вибори президента, ігнорує міжнародне право і намагається зробити це легітимним. Щоб цього не відбулося, український парламент і всі міжнародні організації мають рішуче засудити ці вибори, не визнавати їх на території, яка належить Україні... Вони мають бути не визнаними в кожній цивілізованій країні. Голосуючи за це звернення, ми маємо зробити неможливим проведення виборів президента Путіна 2018 року на території України", - сказав перед голосуванням член комітету з питань націоніональної безпеки і оборони Андрій Тетерук.
Вибори президента РФ відбудуться 18 березня - у четверту річницю анексії Криму. У разі перемоги це буде 4-й термін для Путіна на посту президента Росії, без урахування часу, коли пост президента займав його наступник Дмитро Медведєв. У той час Путін керував державою на посаді прем'єра.

Related

Політика 7000632714282232107

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item