Науковців з'ясували, як продовжити життя і скинути вагу

Як продовжити життя і скинути вагу
Досліди на гризунах довели ефективність дієти з низьким вмістом жирів

Згідно з дослідженнями фахівців, ефективним способом боротьби зі старінням та ожирінням є дієта з низьким вмістом жирів і калорій.

Вчені Гронінгенського університету в Нідерландах з'ясували, що вживання продуктів з низьким вмістом жирів і невеликою кількістю калорій перешкоджає старінню центральної нервової системи. Вони також довели, що фізичні вправи менш ефективні для схуднення, ніж дієта.
Стаття дослідників опублікована в журналі Frontiers in Molecular Neuroscience.
Досліди із застосуванням таких модельних організмів, як гризуни, показали, що старіння і ожиріння супроводжуються хронічними запальними процесами в специфічних областях мозку, включаючи гіпоталамус, мозолисте тіло і звід мозку, що складається з білої речовини.
Головну роль в цьому відіграють мікроглії - клітини імунної системи (макрофаги), які беруть участь в руйнуванні і поглинанні сторонніх агентів і загиблих клітин.
У ході експерименту були використані миші у віці шести місяців або двох років, які сиділи на дієті або з високим вмістом жирів, або з низьким. При цьому старшим гризунам давали корм з низьким вмістом калорій або їм був забезпечений доступ до бігового колеса.
Виявилося, що найефективнішим способом знизити активність мікроглії в мозку, пов'язану зі старінням і ожирінням, була дієта з низьким вмістом жирів і калорій.
Раніше повідомлялося, що активні фізичні навантаження не сприяють прискореному схудненню.

Related

Цікаво 3529182476271422194

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item