Вчені знайшли спосіб знищити рак за допомогою вірусів

Знайдено спосіб знищити рак

Вчені розробляють вірусоподібні частки, що сприяють активації імунної системи для боротьби з раком. Вакцина нібито не тільки загальмує зростання пухлин, але і запобіжить утворенню метастаз.

Вчені Університету штату Мічиган розробляють вірусоподібні частки Qβ, що сприяють активації імунної системи для боротьби з раком. Про це повідомляє MedicalXpress.
Зазначається, що Qβ є бактеріофагом, тобто вірусом, що вражає кишкову паличку Escherichia coli. Дослідники збираються скомбінувати інфекційні частинки з асоційованими з пухлиною вуглеводними антигенами (TACA).

TACA є продуктом порушеного в ракових тканинах процесу глікозилювання, в ході якого залишки цукрів приєднуються до білків або ліпідів. Пухлинні вуглеводні антигени також беруть участь в утворенні метастаз - вторинних вогнищ злоякісного новоутворення.

За комбінації Qβ і TACA такі імунні клітини, як Т-лімфоцити, вчаться розпізнавати вуглеводні антигени на поверхні ракових клітин і знищувати останніх. За словами вчених, вакцина буде випробувана на собаках, які страждають на остеосаркому - тип пухлин кісток, що зустрічаються і у людей.

Дослідники впевнені, що вакцина не тільки загальмує зростання пухлин, але і запобіжить утворенню метастаз.

Як повідомлялося, раніше вчені назвали продукти, які допомагають запобігти раку кишечника. Серед них гранати, червоні сорти винограду, груші, гриби, сочевиця, соя і зелений горошок.

Related

Технології 5400901119275032258

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item