Справа Савченко: Луценко відповів всім, хто хоче "посміятися" і підкреслив всю серйозність


Генеральний прокурор України Юрій Луценко підкреслив серйозність намірів Надії Савченко, яка наразі знаходиться в СІЗО.
"Для всіх тих, хто хоче похіхікати над ситуацією, хто хоче звести це до не зовсім нормальної, адекватної розмови жінки, хочу сказати прямо і відповідально: ми маємо справу з організацією, підготовкою і вербуванням учасників зі зброєю супротивника РФ для знищення органів влади української держави. Ми маємо готування до теракту шляхом обстрілу з ворожих мінометів. 120—мм міномети – це страшна зброя, дві міни якої попадають у будинок і пробивають прикриття будь-якого житлового та адміністративного будинку. А таких мінометів біло завезено 4. І в них було понад 40 мін", - сказав він в ефірі телеканалу ICTV.
"Ми мали справу з обстрілом ворожими мінометами урядового кварталу з неминучими сотнями жертв серед мирного населення, яке постійно знаходиться у центрі столиці. Був план захоплення центральних адміністративних будівель. Ми маємо докази координації цих дій з ватажками з терористичної організації ДНР та офіцерами Збройних сил РФ", - додав генпрокурор.
Він підкреслив, що готувався терористичний акт в змові і на користь ворогів України.
"І тому це особливо тяжкий злочин, безумовно, повинен бути засудженим всім суспільством, і безумовно, в найкоротші терміни має бути завершено слідство", - зазначив Юрій Луценко.
Надію Савченко підозрюють у підготовці замаху на життя президента, прем'єр-міністра, членів Кабміну, народних депутатів, повалення конституційного ладу і змові з ватажками бойовиків ДНР. За інформацією слідства, вона спільно з керівником центру "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном планували теракти за допомогою зброї, виготовленої в ДНР та завезеної з Росії.
Сама Савченко назвала свої дії "політичною провокацією", яку вона організувала, "щоб влада зрозуміла, що вона також смертна".

Related

Суспільство 1718690128705494199

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item