Волкер: Росія не виконує Мінські угоди

Волкер: Росія не виконує Мінські угоди
Курт Волкер, спецпредставник США по Україні

Росія, будучи підписантом Мінських домовленостей, не забезпечує стійке припинення вогню, продовжує розгортання своїх військових підрозділів і не виводить важке озброєння з регіону.

Спеціальний представник США по Україні Курт Волкер констатує, що Росія не виконує положення Мінських домовленостей, повідомляє Укрінформ.
 
"Мінські домовленості існують. І вони включають всі питання, які необхідні для забезпечення припинення вогню, відновлення українського національного контролю, суверенітету і територіальної цілісності. Але проблема полягає лише в тому, що ці домовленості мають бути реалізовані", - зазначив спецпредставник США під час дискусії на Брюсельському форумі.
За його словами, Росія, будучи підписантом цих домовленостей, не забезпечує стійке припинення вогню, продовжує розгортання своїх підрозділів військового управління і не виводить важке озброєння з регіону.

"Україна втрачає щотижня кілька своїх солдатів. Уявіть, що ви маєте реальну війну на своїй території. Чи не десь далеко, а безпосередньо на вашій території. І ваші Збройні сили захищають вашу країну, втрачаючи солдатів, що захищають свою країну. Ось така ситуація зараз в Україні. Уявіть вплив цього на політику в країні", - підкреслив Волкер.
 
Американський дипломат акцентував увагу на тому, наскільки важко керівництву держави в таких умовах вирішувати питання економіки, розвитку освіти, інших невідкладних потреб і проблем суспільства.
 
"Ось під таким тиском зараз знаходиться Україна", - зазначив спецпредставник США.
 
Нагадуємо, що за минулу добу, 9 березня, бойовики три рази порушили режим тиші на Донбасі - один боєць ЗСУ загинув, ще один - отримав поранення.

Related

Події в Україні 2208974486713470483

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item