Вчені розповіли про новий спосіб боротьби із зайвою вагою

Хлопчик із зайвою вагою (архівне фото)

Пацієнти, яким за допомогою вакуумного аргону заморожували певну частину блукаючого нерва, відзначили зниження апетиту і втрату ваги.


Група американських вчених з'ясувала, що заморозка блукаючого нерва сприяє зниженню апетиту і допомагає при боротьбі із зайвою вагою. Їхні висновки опубліковані в журналі Спільноти інтервенційної радіології.
Зазначається, що співробітники Медичної школи Університету Еморі, Університету штату Нью-Йорк у Буффало і медичного центру Університету штату Пенсільванія провели дослідження за участю 10 пацієнтів з першим і другим ступенем ожиріння.
 
Кожному з них провели процедуру щодо заморожування заднього стовбура блукаючого нерва, через який у мозок надходять сигнали про голод, і протягом 90 днів спостерігали за станом учасників експерименту.
 
За результатами дослідження, усі учасники експерименту відзначили зниження апетиту. Вага пацієнтів зменшилася на 3,6%, а показники надлишкового індексу маси тіла впали на 14%.
 
Ніяких ускладнень і побічних ефектів після заморозки блукаючого нерва не спостерігалося. Дослідники зауважили, що процедура є безпечною і дає реальні результати.
 
За словами головного автора роботи Девіда Пролого, дослідження спрямоване на зменшення сили сигналу, який порожній шлунок передає в мозок.
 
"Ми розробили це лікування для пацієнтів з першим і другим ступенем ожиріння для того, щоб зменшити ефект виснаження організму, що з'являється при боротьбі із зайвою вагою", - пояснив він.
 
Вчені підкреслили, що дослідження є пілотним і вимагає подальшої розробки з великою кількістю учасників і більш тривалим терміном спостереження за пацієнтами.

Related

Цікаво 7838766771002413087

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item