Створений волонтерами для ЗСУ глушник вражає результатами


На сьогодні потреба фронту, за існуючими у волонтерів заявками, - 135 штук
Серійний глушник ПБС - пристрій для безшумної стрільби зразка 1956 року — був розроблений лише для зброї сімейства АКМ (автомат калашникова модернізований зразка 1947-го ) і працює він лише зі спеціальним набоєм, за словами волонтерів.
"Війна змусила шукати вирішення проблеми "глушіння" пострілу і засвічення вогневої точки кулеметника", - розповідає координатор волонтерської організації Юрій Москаленко.
На порівняльному відео видно, що звук пострілу гаситься практично повністю. До створення виробу долучився практично весь авторський колектив групи.
"Конструкція глушника наша, але заснована на конусному типі. Їх багато хто робить. Ретельний розрахунок та підбір матеріалів дав необхідний результат", - пояснює Юрій Москаленко.
За словами білоцерківських волонтерів, їхній глушник довговічний і витримує стрільбу чергами. На сьогодні потреба фронту, за існуючими у волонтерів заявками, - 135 штук. Найближчу партію планують у 30-35 штук.
"У всьому виробничому циклі зайняті два токаря і фрезерувальник, - говорить Москаленко. - Достовірну вартість ми не знаємо досі, бо різна вартість матеріалів. А деякі з них нам дають безкоштовно".
За його словами, якщо вдасться відремонтувати спеціальний штамп, волонтери зможуть повністю закрити потребу фронту на всі види автоматів і легких кулеметів. Волонтери будуть вдячні за допомогу, подробиці можна дізнатись за телефоном: 0(67) 177 44 33.
"Знищили бойовиків та БМП", – волонтер розповів про запеклий бій

Related

Події в Україні 762924137515743237

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item