Міністри країн Європи: Ми не забудемо про Крим

Російські диверсанти в Криму

Вісім міністрів закордонних справ держав Європи не дозволять темі анексованого Криму зникнути з міжнародного порядку денного. Вони мають спільну позицію щодо Криму.

Міністри закордонних справ Данії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Швеції та України звернулися зі спільною заявою у зв'язку з четвертою річницею анексії Криму Росією.
 
У тексті опублікованому на сайті МЗС України зазначається, що "ЄС не визнає результати виборів, які проводяться Росією в Криму".
 
Глави МЗС восьми країн запевнили, що не дозволять Криму зникнути з міжнародного порядку денного. "Поки триватиме незаконна анексія, триватимуть обмежувальні заходи і санкції", - йдеться в зверненні.

Автори відзначають, що окупація Криму підвищує ризики для безпеки в Чорноморському регіоні, але її наслідки йдуть далеко за межі регіону.
 
"Разом з нинішньої російською агресією на Донбасі, вона також є порушенням європейської порядку безпеки, правил і принципів, які служили основою стабільності і безпеки в Європі з часів закінчення холодної війни", - наголошується в документі.
 
Міністри закордонних справ восьми країн також закликали звільнити українського режисера Олега Сенцова і більше 60 інших політичних в'язнів.
 
Крім того, заявили вони, в Крим повинен бути наданий доступ міжнародним моніторинговим організаціям.
 
Глави МЗС підкреслили, що те, що сталося в Криму "стосується не тільки України, а й усіх нас".
 
"Ось чому ми не забудемо і не залишимо Крим", - йдеться в зверненні.
 
Нагадуємо, Україна поставила під сумнів легітимність виборів президента в РФ у зв'язку з анексією Криму. При цьому результати голосування на півострові будуть незначними з юридичної точки зору, і не матимуть жодних правових наслідків, стверджують в МЗС України.

Related

Події у світі 3129891134225709021

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item