Глобальне потепління може "розбудити" сибірську виразку в Росії

Білий ведмідь в Арктиці

У Росії через глобальне потепління можуть розкритися скотомогильники з сибіркою. В арктичному регіоні їх налічується близько чотирьохсот.

Внаслідок активного танення льодів на арктичному узбережжі Росії через глобальне потепління можуть розкритися старі скотомогильники з сибіркою. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на рух Антистихія.
"Значну небезпеку становлять потенційні біолого-соціальні наслідки посилення сезонного протанення багатомерзлих порід, що продемонструвала ситуація влітку 2016 року. На тлі великої і тривалої температурної аномалії в ЯНАО відбулося відтавання старого скотомогильника і, як наслідок, спалах захворюваності на сибірку", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що загальне зростання температури сприяє поширенню вірусу. Це вкрай небезпечне інфекційне захворювання, якому піддаються дикі й домашні тварини, а також люди.
На території Росії зареєстровано понад 100 тисяч сибіркових скотомогильників, зокрема близько 400 в арктичному регіоні. Здатність спор збудника сибірської виразки довго зберігатися в ґрунті (понад 50 років) призводить до утворення стійких ґрунтових вогнищ, що створює реальну загрозу виникнення епідемій.
Нагадаємо, 2016 року в Росії через сибірську виразку госпіталізували 90 осіб.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Цікаво 7649349959870714916

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item