Переходимо на стандарти НАТО навіть у харчуванні - Генштаб


Українська армія переходить на стандарти НАТО. Низка підрозділів Збройних сил вже підготовлені за ними і пройшли сертифікацію
Про це заявив заступник начальника Генштабу Родіон Тимошенко в інтерв'ю "Главком"
"Ми повинні бути взаємосумісними з Північноатлантичним альянсом не тільки у військовій, а й в інших сферах суспільного життя. Наприклад, інформація в автоматизованій системі Збройних сил повинна передаватися до штабів країн-членів НАТО. Іншими словами, повинні працювати з ними на однакових протоколах.
...Удосконалення нормативно-правової бази до рівня армій "натовських" країн продовжується. Низка підрозділів Збройних сил сьогодні вже підготовлені за стандартами НАТО й пройшли сертифікацію. Триває робота над новими статутами, які мають бути такими ж, як і в країнах-членах. Переходимо на стандарти НАТО навіть у харчуванні. Комплекс "євроатлантичних" заходів на виконання річної національної програми Україна – НАТО стосується всієї держави, а не тільки військового відомства", - розповів генерал.
Головне, аби наша рота могла виконувати такі ж завдання як американська чи німецька
"Якщо рота на БТР чи на БМП виконуватиме поставлені завдання, то головне для неї, аби командир зумів отримати завдання і за однаковими протоколами міг спілкуватися зі своїм закордонним колегою. Головне, аби наша танкова рота могла виконати такі ж завдання, як, скажімо, американська, німецька танкові роти. Тобто мова іде про спроможності, а не про те, яким озброєнням вони досягаються", - пояснив Тимошенко.
"Збройні сили значно змінилися порівняно з 2014 роком.
У нас раніше не було Сил спеціальних операцій. Але останнім часом, завдяки партнерам, зокрема зі США, створено Центр кіберзахисту Збройних сил. Подібні центри є в СБУ, Держслужбі спецзв'язку та захисту інформації. Ефективність та спроможність наш центр неодноразово довів під час комп'ютерних атак на мережі. Українські військові фахівці нічим не поступаються противнику. Якщо говоримо про інформаційно-психологічні операції, то у нас для їх проведення є відповідні сили і засоби", - заявив заступник Генштабу.
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців.

Related

Політика 3781307971925571311

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item