Тернопільських копів відправили в зону АТО за танці під Газманова

У скандал втрутився начальник ГУ нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол

Відео з поліцейськими, які відпочивали в ресторані, викликало гучний скандал, в результаті якого довелося втручатися головному копу області.

 
У Тернополі вирішили скандальну ситуацію, в яку потрапили місцеві працівники поліції після опублікування відео в місцевій пресі. Про це в четвер, 29 березня, повідомляє місцевий сайт Політерно.
 
Видання зазначає, що скандал почався двома днями раніше, коли випадковий свідок зняв і передав місцевій пресі відео, на якому тернопільські копи розважаються в місцевому закладі і танцюють під замовлену ними ж пісню співака Олега Газманова про російських офіцерів. Відео викликало шквал обурень як серед журналістів, так і серед місцевих жителів.
 
 
Вранці сьогоднішнього дня скандал отримав продовження: за інформацією журналістів, надійшли погрози по телефону на адресу автора відео.
 
Після цього відреагував на інцидент начальник Головного управління національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол. Визнавши неетичною поведінку своїх підлеглих, він повідомив, що всі вони покаялися і 31 березня відправляються нести службу в зону АТО. За його інформацією, всі троє раніше вже проходили службу в зоні АТО і мають відповідні посвідчення.
 
Нагадаємо, дещо раніше сьогодні видворений з України Михайло Саакашвілі через свого адвоката заявив, що співробітники правоохоронних структур України пограбували його під час обшуків.

Related

Гаряча новина 7731613130922211910

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item