СБУ витурила поляка, який спалив герб України в каміні


Студент із Польщі під час відпочинку з друзями в ресторані публічно спалив у каміні стилізоване зображення Герба України, яке прикрашало стіну залу.

 
СБУ примусово повернула до Польщі громадянина цієї країни, студента одного з тернопільських вузів, за приниження національної гідності українців. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Тернопільській області. 
Правоохоронці встановили, що 19-річний поляк під час відпочинку з друзями в ресторані публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого Державного герба України, яке прикрашало стіну залу.

"Зважаючи на відсутність у діях іноземця складу злочину і одночасно - невідповідність його подальшого перебування в Україні інтересам забезпечення безпеки нашої держави 12 березня правопорушника примусово повернуто на територію Польщі з забороною в'їзду в Україну терміном на три роки", - сказано в повідомленні.
 
Співробітники СБУ висловили подяку адміністрації ресторану і керівництву вузу, завдяки яким вдалося оперативно розслідувати обставини інциденту.
 
Раніше в Івано-Франківській області господар бази відпочинку змусив польського туриста підняти прапор УПА, який той перед цим самовільно зняв.

Related

Суспільство 747417939121720299

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item