Міністерство фінансів США планує продовжувати тиск на Росію за допомогою додаткових персональних санкцій, заявила заступник міністра фі...


Міністерство фінансів США планує продовжувати тиск на Росію за допомогою додаткових персональних санкцій, заявила заступник міністра фінансів США Сігал Манделкер на виступі в Атлантичній раді.
"Ми сконцентровані на здійсненні тиску на Росію через постійну дестабілізацію ситуації в Україні, зокрема, окупацію Криму і систематичне порушенні прав людини. Позиція Мінфіну США грунтується також на втручанні Росії в американські вибори", – сказала Манделкер.
Посадовець зазначила, що раніше опублікований Мінфіном США список російських політиків високого рангу і олігархів з найближчого оточення Володимира Путіна, буде використаний при розробці майбутніх санкційних обмежень.
У "санкційному списку" вже є 114 російських політиків. Їх звинувачують у корупційних зв'язках з Володимиром Путіним. Документ також має таємний додаток, деталі якого невідомі.
Американські підводні човни здатні повністю знищити Росію, якщо приймуть таке рішення. "Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому", - заявив голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайтен у комітеті Палати представників.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item