Убивство багатодітної матері: замовникам та виконавцям обирають запобіжний захід


Сьогодні, 17 березня, у Фастівському районному суді обирають запобіжний захід замовникам та виконавцям убивства багатодітної матері Лілії Гордєєвої.
Ввечері у вівторок, 13 березня, на неї напали поблизу дитячого садка, коли йшла забирати 3-річного сина. Жінці нанесли 24 удари ножем.
На підтримку убитої жінки за годину до початку слухання збираються місцеві мешканці, представники громадських організацій.
"За 20 хвилин до початку сказали, що слухання із Фастова переносять до Василькова. Людей це обурило, сказали, що влаштують бунт, тому справу слухатимуть на місці", - передає кореспондент із зали суду.


Люди прийшли на засідання, як тільки про нього почули. Кажуть, не вірять у нашу судову систему, тому налаштовані контролювати хід справи.
"Нікого із людей сюди не збирали. Всі прийшли самі. Лілія була дуже хорошою та порядною жінкою. Тому за неї, за справедливе покарання її вбивць, варто боротися", - каже місцева мешканка.
Убивство Лілії Гордєєвої замовили колишні бізнес-партнери. Замовників будуть "витягувати", переконана правозахисниця Валентина Коваль.
"З травня 2016 року я офіційно представляла інтереси Лілії Гордєєвої.Звернулась вона до мене, бо суддя Васильківського міськрайсуду Ковбель фактично саботував розгляд справи за її позовом. Вона не хотіла чужого, вона хотіла захистити своє право власності на майно, з якого її, вдову з маленькимии дітьми, просто викинули. Викинула співвласник приміщення, яка мала у власності 1/2 частину. Діяла пані цинічно, заявляла, що в неї та її чоловіка звязки, що рідна сестра чоловіка - суддя Печерського суду і все порішає. Якщо врахувати , що справа навіть за 2 роки не була призначена до розгляду то очевидно що ці погрози були реальними" - каже правозахисниця.
Лілія Горєєва займалася бізнесом. Чотири роки тому овдовіла, сама виховувала трьох дітей. Після нападу змогла дійти через дорогу до лікарні. Повідомила хто вона, і просила подбати про дітей.

Related

Гаряча новина 9071647350162528794

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item