В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польських відносин


У Польщі комітет Сейму з питань спеціальних служб проведе 22 березня засідання задля обговорення ролі російських спецслужб у провокаціях задля дестабілізації українсько-польських відносин.
"Хочемо дізнатися від голів спецслужб про те, якою є роль російських спецслужб в антипольських провокаціях та дезінформації в Україні", - заявив голова партії Право і справедливість, повідомляє Радіо Польща.
У Сеймі мають намір заслухати інформацію, яку мають представити голови Агентства внутрішньої безпеки, Агентства розвідки, Служби військової контррозвідки та Служби військової розвідки.
"Водночас ми попросимо їх представити звіт про роль росіян у подібних антиукраїнських діях у Польщі. На нашу думку, ці акції спрямовані на провокування та поглиблення неприхильності до громадян України у Польщі та поляків в Україні і це частина гібридної війни Росії", - підкреслив голова комітету.
Протягом останніх років напруження між Україною та Польщею зростає через різне тлумачення історичного минулого.
Одним з останніх стало ухвалення у Польщі змін до закону про Інститут національної пам'яті, що передбачає покарання за публічне звинувачення польської нації в причетності до Голокосту і злочинів Третього рейху.

Related

Політика 6524498001049877063

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item