Двоє чоловіків нелегально доставляли зброю із США в Україну


У Сполучених Штатах Майкл Кокс та Майкл Стащишин організували бізнес з поставок зброї та боєприпасів до України без ліцензії Державного департаменту. Озброєння та нічні приціли доставляли на кораблях.
Суд присяжних Піттсбургу в американському штаті Пенсильванія висунув звинувачення чоловікам за протизаконний експорт зброї.
Про це повідомляє Pittsburgh Action News.
Кокс із помічниками закуповували військову техніку та доставляли їх Стащишину. Той володіє бізнесом з вантажоперевезень і відповідав за незаконні поставки.
Якщо їх провину підтвердить суд, підозрювані можуть отримати до 5 років позбавлення волі, виплатити штраф у розмірі $250 000, або і те, й інше.
Нагадаємо, офіційні поставки летального озброєння зі США для потреб ЗСУ пройшли в 2016 році, коли техаська компанія AirTronic USA отримала ліцензію на продаж Україні гранатометів PSRL - створеної в США вдосконаленої версії радянського РПГ-7.
Ця новина про поставки американського озброєння до України, які відбувалися з порушеннями, надійшла на тлі фінальних приготувань до перших офіційних поставок американського озброєння для української армії. За даними президента України Петра Порошенка, це відбудеться вже найближчими тижнями.

Related

Суспільство 1073183118649155520

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item