Авторські пісні, фолк і "блатняк" - у Вінниці показали "Х-фактор"

 

Щойно у Вінниці завершився передкастинг на 9 сезон вокального шоу "Х-фактор". Організатори повідомили, що у відборі взяли участь кілька сотень вокалістів та музичних гуртів.
"Сьогодні у нас "закрите" прослуховуваня. Не будемо повідомляти точну кількість учасиків та переможців, адже інтригу "Х-фактора" потрібно зберігати до кінця", - сказали організатори.
На попередній відбір приїхали не тільки вінничани, але й мешканці із інших міст.
Суддів намагалися вразити акапельним співом, виконанням народних пісень, нестандартним поєднанням музичних інструментів, авторськими піснями та несподіваним аранжуванням.
Учасники гурту "JazzForCat" з міста Калинівки вражали суддів акустичним роком і французьким шансоном. Головною їхньою родзинкою гурту стало поєднання звучання гітари і кларнета.
Інший гурт "2VN" прибув у неповному складі. Барабанщик віддав перевагу "реальній" роботі, а не музиці. Проте програміст і філологиня виступили перед суддями з авторською піснею "Время" і "Садок вишневий коло хати" із власним оранжуванням.
За словами організаторів, більшість зареєстрованих учасників відбору не мають музичної освіти. "Головне показати "Х-фактор", а не диплом про освіту і трудовий стаж", - говорять організатори.
Вікор Теклюк, зварювальник на будівництві, прийшов на кастинг з "блатняцькою" піснею. За словами Віктора, саме колеги порадили прийти і показати свій співочий талант. "Музичної освіти не маю. Я самоук", - каже чоловік.
Студент Юрій Свічкар з Хмільника професійно займається співом. "Співаю з 7 років і не уявляю життя без музики. Повірив у себе після позитивних відгуків заслуженого артиста України Івана Дзюби. Також отримав похвалу від голосу країни Олесі Вітковської. Це стало ключовим у прийнятті рішення прийти на шоу "Х-фактор", - розповів хлопець.
Дирегент хору Юрій Борта з міста Іллінців зізнається, що уже вдруге приходить на шоу. "Тоді я провалив кастинг. За три роки я серйозно займався вокалом і сьогодні спробую свої сили з піснею "Ми будемо разом" С.К.А.Й", - каже хлопець.
Результати передкастингу не розголошуються.
Судді індивідуально будуть телефонувати кожному з учасників відбору і говорити результат.
На "сліпих прослуховуваннях" Зіанджа, дівчина-трансгендер, своїм виконанням пісні "Smashed into you" популярної американської співачки Beyonce розвернула всі чотири тренерські крісла. Зірковим наставником обрала Потапа.

Related

Суспільство 1505858264319032113

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item