Google починає війну проти Amazon

Google буде боротися з Amazon
Пошукова система Google домовляється з групою великих роздрібних брендів, щоб ті індексували свої каталоги в пошуковик.
Серед компаній, з якими вже досягнуто згоди, називаються Target, Walmart, Home Depot, Costco і Ulta, пише Engadget.
Ці компанії і будь-які інші бажаючі учасники можуть індексувати свої каталоги в Google, які з'являться в результатах видачі, коли хтось почне шукати речі для покупки. Замість того, щоб отримувати плату за рекламу, Google просто отримує скорочення продажів конкурента.
В даний час багато пошукові запити починаються з Google, але, ймовірно, в кінцевому підсумку приходять в Amazon, який вважається одним з найпопулярніших роздрібних продавців в світі. На Amazon припадає 44% всіх онлайн-продажів в США (на другому місці - eBay з 6,8%, третє поділяють Walmart і Apple з 3,6%).
Журналісти підкреслюють, що Google Express, ще один проект з пошукової системи, вже продемонстрував переваги для торговців, оскільки роздрібні продавці побачили, що обсяги покупок при використанні цього інструменту збільшуються на 30 відсотків.
Цікаво, що в кінці 2017 року, не добившись згоди Amazon на співпрацю, Google заборонила деяким пристроям компанії програвати відео з YouTube. Зокрема, корпорація Google 5 грудня відключила розумній колонці Amazon Echo Show, що оснащено екраном, доступ до YouTube.
"З огляду на відсутність взаємодії з боку Amazon, ми більше не підтримуємо YouTube на Echo Show і FireTV. Ми сподіваємося, що незабаром зможемо досягти угоди, щоб вирішити ці проблеми", - підкреслювали представники Google.

Related

Технології 7818135340022194586

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item