У РФ заблокували більше 16 млн IP-адрес Amazon і Google

У Росії заблокували 12,1 млн IP-адрес структур Amazon

У спробі заблокувати месенджер Telegram Роскомнадзор масово почав вносити в список заборонених на території Росії ресурсів IP-адреси хостинг-провайдерів Google і Amazon.

 
Роскомнадзор заблокував понад 16 млн IP-адрес хостинг-провайдерів Google і Amazon. Про це свідчать дані сайту 2018.schors.spb.ru.
 
Відзначено, що сайт використовує для формування статистики всі доменні імена з вивантаження Роскомнадзору, що публікується на сайті відомства. При цьому вивантаження заборонених сайтів направляється інтернет-провайдерам.
 
"Виходячи з переліку заблокованих підмереж, Роскомнадзор ініціював блокування 9,4 тис. IP-адрес, зареєстрованих самим Telegram, а також 3,6 млн IP-адрес Google і 12,1 млн IP-адрес структур Amazon", - йдеться в повідомленні.
 
Як зазначається, всього у Amazon 19,7 млн ​​IP-адрес, таким чином велика частина ресурсів, що використовують мережі Amazon, буде недоступна в Росії після блокування всіх підмереж із реєстру.
 
Нагадаємо, в понеділок, 16 квітня, Роскомнадзор почав блокування Telegram Messenger LLP, направивши відповідну інформацію операторам зв'язку. До вечора того ж дня стали з'являтися повідомлення про те, що відомство почало додавати до реєстру заборонених ресурсів IP-адреси Amazon Web Services. У понеділок до реєстру заборонених ресурсів потрапило понад 1 млн IP-адрес.

Related

Події у світі 1623883236305573240

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item