Підприємців змусять встановити касові апарати


Міністерство економічної політики і торгівлі підтримує поступовий перехід на використання касових апаратів усіма українськими підприємцями.
"Міністерство продовжує роботу над детінізацією економіки. Мова йде про полегшення використання касових апаратів. Спочатку має бути спрощення, а потім повна фіскалізація. Зараз касових апаратів багато, але контролю за ними мало", - повідомив директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку Денис Гутенко, пише "Сегодня".
За його словами, у міністерстві чекають прийняття закону про валюту. Він сприятиме тому, що компанії показуватимуть більше виручки.
"У цьому контексті важливо, що вже є проект постанови НБУ про безготівкову економіку. Він дозволить використовувати різні платіжні сервіси, а не лише платіжні термінали. Також за ним передбачаються великі зобов'язання для бізнесу по прийому безготівкових коштів", - наголосив Гутенко.
З 4 січня 2017 року українці можуть розраховуватися готівкою щонайбільше на 50 тис. грн у день. Крім того, щоб торгувати великими побутовими приладами, які підлягають гарантійному обслуговуванню, продавці повинні мати касовий апарат.

Related

Економіка 3721435666236431779

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item