Підприємців змусять встановити касові апарати


Міністерство економічної політики і торгівлі підтримує поступовий перехід на використання касових апаратів усіма українськими підприємцями.
"Міністерство продовжує роботу над детінізацією економіки. Мова йде про полегшення використання касових апаратів. Спочатку має бути спрощення, а потім повна фіскалізація. Зараз касових апаратів багато, але контролю за ними мало", - повідомив директор департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку Денис Гутенко, пише "Сегодня".
За його словами, у міністерстві чекають прийняття закону про валюту. Він сприятиме тому, що компанії показуватимуть більше виручки.
"У цьому контексті важливо, що вже є проект постанови НБУ про безготівкову економіку. Він дозволить використовувати різні платіжні сервіси, а не лише платіжні термінали. Також за ним передбачаються великі зобов'язання для бізнесу по прийому безготівкових коштів", - наголосив Гутенко.
З 4 січня 2017 року українці можуть розраховуватися готівкою щонайбільше на 50 тис. грн у день. Крім того, щоб торгувати великими побутовими приладами, які підлягають гарантійному обслуговуванню, продавці повинні мати касовий апарат.

Related

Економіка 3721435666236431779

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item