Українська оборонна компанія найняла лобістів у США

Компанія Укрінмаш входить до структури державного концерну Укроборонпром
Державне підприємство Укрінмаш уклало контракт з американською лобістською компанією Yorktown Solutions для представництва інтересів у США, повідомили журналісти програми Схеми з посиланням на документи Міністерства юстиції США.
Угоду про надання послуг підписано 21 березня. Термін дії - до кінця року. За умовами контракту, ДП Укрінмаш має платити 7500 доларів на місяць.
Видання зазначає, що американські лобісти мають "взаємодіяти з Конгресом і комітетами, Сенатом і Комітетом Палати представників США зі збройних сил, органами влади, Міністерством оборони, торгівлі та Адміністрацією президента США, ЗМІ, організовувати інтерв’ю, публікувати статті, підтримувати і розширювати відносини між оборонними організаціями США" та українською державною компанією.
У самій компанії поки не прокоментували причину найму американських лобістів.
Компанія Укрінмаш входить до структури державного концерну Укроборонпром. Компанія здійснює торгівлю продукцією машинобудівних підприємств, підприємств військово-промислового комплексу України і майном Збройних сил на зовнішньому і внутрішньому ринках.

Related

Події у світі 7124298946044378233

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item