Росія в ООН: Хіматака в Думі – постановка

Росія в ООН: Хіматака в Думі – постановка
Постпред Росії при ООН Василь Небензя

У Нью-Йорку проходить екстрене засідання Ради Безпеки ООН, ініціатором якої виступила Російська Федерація. Темою зустрічі є ситуація в Сирії.

Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя заявив, виступаючи на засіданні Ради безпеки 9 квітня, що російські фахівці не знайшли фактів, які підтверджують застосування зарину або хлору в сирійській Думі, і інцидент має явно постановочний характер, передає РИА Новости.
"Після звільнення Думи від бойовиків туди були спрямовані російські фахівці з радіологічного, хімічного й біологічного захисту для збору даних. Вони взяли проби ґрунту, які показали відсутність нервово-паралітичний і хлорвмісних речовин, опитали місцевих жителів і припинили опір бойовиків", - зазначив Небензя.
Він підкреслив, що жоден місцевий житель не підтвердив факту хімічної атаки, а в місцеву лікарню не зверталися постраждалі з симптомами ураження отруйними речовинами. Також не було виявлено тіла загиблих внаслідок отруєння.
За словами постпреда РФ, факт застосування зарину і хлору в Думі не підтверджено.
Небензя заявив, що розтиражовані ЗМІ зйомки на місці інциденту мають явно постановочний характер і даний факт необхідно об'єктивно розслідувати, не нехтуючи принципом презумпції невинності.
Раніше ЗМІ повідомили, що внаслідок застосування токсичного газу в сирійському місті Дума загинули 70 осіб. США вважають Росію відповідальною за застосування сирійською урядовою армією хімічної зброї.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 3121587151049369297

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item