Слідчі отримали доступ до студентської особової справи Гройсмана

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Диплом прем'єр-міністра України перевіряють на предмет підробки. Суд дозволив перевірити особисту справу в Міжрегіональній академії управління персоналом.

 
Печерський райсуд Києва дозволив слідству у справі про можливу підробку диплома прем'єра Володимира Гройсмана доступ до його особистої студентської справи, повідомляє Українська правда.
 
Йдеться про справу, яка зберігається в Міжрегіональній академії управління персоналом, де прем'єр навчався з 2000 по 2003 роки і отримав диплом бакалавра та спеціаліста за спеціальністю Правознавство.
 
Слідство зазначає, що зверталося до всіх закладів, де, згідно з інформацією Кабміну, навчався глава уряду. У той же час, т. в. о. президента зазначеної академії відмовився надавати копію особової справи Гройсмана. 
 
Суд погодився з прокуратурою в необхідності надання доступу для "повного і неупередженого розслідування кримінального провадження, встановлення фактичних обставин вчинення кримінального правопорушення, а також об'єктивних і фактичних даних, що свідчать про підробку документів про освіту".
 
Термін дії постанови - один місяць, тобто до 12 квітня.
 
Кримінальне провадження щодо можливої ​​підробки диплома Володимира Гройсмана було порушено в жовтні 2017 р. за зверненням позафракційного депутата Віталія Купрія.
 
Як зазначається в матеріалах справи, заявник вважає, що диплом спеціаліста, отриманий Гройсманом, міг бути підроблений. Так, глава уряду отримав його за період навчання з 2002 по 2003 роки. Нардеп, своєю чергою, наполягає, що законодавством про освіту, яке діяло в той час, передбачався термін навчання не менше 5 років.
 
Як повідомлялося, Кличко звільнив заступника через підроблений диплом.

Related

Політика 2878677673383647929

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item