США готові ввести нові мита на товари з Китаю

Прапори США і Китаю

Список імпортованої з Китаю продукції, яка може підпасти під додаткові мита, буде розглянуто після публічного оголошення та обговорення.

Управління торгового представника США (USTR) опублікувало список з 1,3 тисячі товарів з Китаю, які можуть підпасти під додаткові імпортні мита, йдеться в прес-релізі управління.
В управлінні нагадали, що президент США Дональд Трамп має намір обкласти митом китайський імпорт на суму до 50 мільярдів доларів в зв'язку з політикою китайської влади, що примушує американські компанії ділитися технологіями.
"Запропонований список з приблизно 1,3 тисячі товарів буде розглянуто додатково, буде процес публічного оголошення та обговорення. Після завершення цього процесу USTR прийме остаточне рішення щодо тих товарів, які підпадуть під додаткові мита", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 березня президент США Дональд Трамп оголосив про плани ввести мита на імпорт товарів з Китаю, щоб скоротити торговий дефіцит з цією країною.Відповідно до президентського указу, з 23 березня почали діяти ввізні мита на сталь в 25% і на алюміній в 10%. У відповідь на це Китай ввів мита на 128 американських товарів.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Економіка 7833453675773628620

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item