Влада підминає під себе НАБУ і САП - експерт


Українська влада намагається контролювати Національне антикорупційне бюро та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, що не подобається Заходу.
Про це сказав політолог Олександр Кочетков.
"Влада на чолі з президентом зробила все, щоб НАБУ й антикорупційна прокуратура не стали незалежними органами. А щоб були важелями політичного впливу на тих, хто їй не подобається. Президент створив систему, у яку він може втручатися", - констатував експерт.
Такою ситуацією не задоволені на Заході, зазначив він.
"Терпець західних партнерів урвався. Своє незадоволення вони спрямували безпосередньо на керівництво країни. Висунули претензії стосовно створення антикорупційної системи. Вони не довіряють українській владі. Правоохоронну, антикорупційну та силову структури будуть переводити у ручне керування. Цей процес фактично йде.
Уже маємо зневіру з боку партнерів. А головне - українського суспільства. Це було на меті у тих, хто пручається створенню антикорупційної системи. Щоб зневіра охопила суспільство і стало так, як у Росії. Там є негласний договір між владою і народом. Роблять, що завгодно. І не втручаються у справи один одного. Такої зневіри, відсутності контролю з боку суспільства домагається наша влада", - сказав Кочетков.
Колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак повідомив, що Адміністрація президента шукає лояльну до влади людину на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для заміни Назара Холодницького. Йому закидають "злив" інформації фігурантам справ і тиск на посадовців та суддів.

Related

Політика 8782629109344467705

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item