В Уганді хочуть заборонити оральний секс

Президент Уганди Йовері Кагута Мусевені

З лютого 2014 року в Уганді гомосексуалізм переслідується законом. Після підписання закону Мусевені зробив заяву, що люди, які займаються оральним сексом, "захворіють глистами".

Президент Уганди Йовері Кагута Мусевені заявив, що хотів би заборонити оральний секс на території країни. Мусевені виголосив промову, спрямовану проти "неправильних сексуальних практик" в рамках кампанії щодо їх криміналізації. За його словами, їх насаджують якісь "чужаки".
"Рот створений для їжі, а не для сексу. Ми знаємо, де він знаходиться, а куди займаються сексом", - заявив політик.З лютого 2014 року в Уганді гомосексуалізм переслідується законом. Тим, кого викрили в одностатевому зв'язку вперше, загрожує до 14 років в'язниці. Гомосексуалів-рецидивістів, а також тим, що вступили в статевий контакт з неповнолітніми або хворими людьми, має бути довічне ув'язнення.Після підписання закону Мусевені зробив заяву, що люди, які займаються оральним сексом, "захворіють глистами".Раніше поліція Саудівської Аравії заарештувала всіх чоловіків, які були присутні на весіллі гей-пари.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 799676550683670825

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item