Facebook закрив сторінку департаменту мерії Москви

Facebook бореться з російськими тролями

Сторінка держструктури могла бути заблокована через те, що SMM-послуги їй міг надавати Гліб Васильченко - один з 13 співробітників "фабрики тролів", яких Мін'юст США звинувачує у втручанні у вибори президента у 2016 році.

Соцмережа Facebook закрила сторінку департаменту економічної політики мерії Москви. Причина могла бути в тому, що SMM-послуги (підтримування зв'язків з громадськістю за допомогою сучасних методів комунікації. - ред.) чиновникам надавав один з обвинувачених у втручанні у вибори в США, повідомляє РБК у середу, 4 квітня.
Представник департаменту підтвердив, що обліковий запис заблокований.
"Дії адміністрації соціальної мережі викликають подив. Зараз ми з'ясовуємо причини блокування через запит у Facebook", - зазначив він, додавши, що в групі було близько 6,5 тисяч передплатників.
Представник Facebook не відповів на запит агентства, з чим пов'язане блокування сторінки департаменту і за яких умов соцмережа готова буде розблокувати її.
Зазначається, що сторінка російської держструктури могла бути заблокована через те, що SMM-послуги департаменту міг надавати Гліб Васильченко - один з 13 можливих співробітників "фабрики тролів", яких Мін'юст США звинувачує у втручанні у вибори президента країни у 2016 році.
Чоловік з таким ім'ям ще півроку тому розміщував офіційний контент на аналогічній сторінці департаменту в соцмережі Вконтакте: ID його сторінки містилося прямим лінком на відео, яке було завантажене в групу.
"Васильченко не відповів на запит РБК. Представник департаменту економполітики повідомив, що Гліб Васильченко - не працює в департаменті, і його ніхто не знає. Незабаром після того, як РБК надіслав запит про співпрацю Васильченка з московською владою, вищезгадане відео в мережі Вконтакте було видалене (у розпорядженні РБК залишилися скриншоти)", - йдеться в повідомленні.
З профілю Васильченка у Вконтакте дізнаємося, що він народився в Санкт-Петербурзі, зараз живе в Москві. Судячи з оголошень на одному із сайтів з пошуку роботи, його нинішня діяльність пов'язана з SMM. Сам Васильченко раніше заперечував РБКзв'язок з "фабрикою". Однак його колишній колега говорив РБК, що раніше той працював на "фабриці тролів".
Нагадаємо, 3 квітня Facebook заблокував 70 груп і 138 особистих акаунтів у Facebook і 65 акаунтів в Instagram, які, як вважає соцмережа, були підконтрольні російському Агентству інтернет-досліджень, більш відомому як "фабрика тролів".

Related

Події у світі 1966962399700993151

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item