NASA розробляє тихий надзвуковий літак


NASA разом із компанією Lockheed Martin створять експериментальний надзвуковий літак, який літатиме швидше за звук, при цьому буде відносно тихим.
Літак Low-Boom Flight Demonstrator, може зрештою прокласти дорогу комерційним надзвуковим подорожам землею, які наразі заборонені FAA через гучні звукові удари, йдеться на АBCnews.
"Надзвичайно зворушливо повернутись до розробки X-plane у такому масштабі ", – заявив Джайвон Шін, адміністратор з космонавтики у NASA.
Згідно з даними NASA, новий літак досягти надзвукової швидкості, створюючи серію "м'яких ударів" замість гучних.
Зазначається, що звичайні надзвукові літаки генерують ударні хвилі, які стикаються один з одним після розриву звукового бар'єру. Low-Boom Flight Demonstrator призначений для відправлення цих ударних хвиль один від одного. По звуку це схоже наче зачиняються двері автомобіля.
Вартість контракту сягає приблизно $ 247,5 млн. Згідно з умовами угоди це повинен бути одноядерний літак, який здатний пересуватись зі швидкістю 940 миль за годину.
До кінця 2021 року його повинні відправити у дослідницький центр польотів Армстронга, що у Каліфорнії.
Глава компанії SpaceX Ілон Маск анонсував перше випробування нового космічного корабля для польоту на Марс в першій половині 2019 року. Кінцевою метою SpaceX Ілон Маск вважає створення умов для розміщення на Марсі людської колонії, він заявив в ході виступу на ярмарку технологій SXSW в техаському місті Остін.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Технології 1007695149747033866

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item