Дитина в Тернополі померла не від вакцинації - МОЗ

Дитина в Тернополі померла не від вакцинації - МОЗ
В Україні знову дозволили заборонені індійські вакцини

МОЗ доручив Держлікслужбі скасувати раніше видане розпорядження про тимчасову заборону серії вакцин АКДС і ІПВ на території України.

У Міністерстві охорони здоров'я України оприлюднили результати розслідування смерті дитини в Тернопільській області, після якої була введена заборона на ввезення індійської вакцини. Розслідуванням встановлено, що вакцина не є причиною смерті, повідомляє в понеділок, 7 травня, прес-служба Міністерства охорони здоров'я.
Відзначено, що у зв'язку з цим міністерство доручило Державній службі з лікарських засобів і контролю за наркотиками відкликати раніше видане розпорядження про тимчасове вилучення вакцини Імовакс Поліо (профілактика поліомієліту, - ред.) і вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку.
"Регіональна група оперативного реагування надала результати розслідування летального випадку дитини в Тернопільській області, що збігаються у часі з проведенням імунізації. Результати доводять відсутність причинно-наслідкового зв'язку між проведенням імунізації і смертю", - йдеться в повідомленні.
Як зазначили в МОЗ, у експертів Держлікслужби не було ніяких фактів про те, що смерть дитини може бути пов'язана із застосуванням вакцини.
Нагадаємо, раніше Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію і застосування індійської вакцини для профілактики дифтерії, правця та кашлюку.
Заборона була викликана інцидентом, коли ввечері 23 квітня у Тернополі незабаром після комплексного щеплення померла шестимісячна дитина. Вранці дівчинка виглядала цілком здоровою. Рідні припускали, що дитина могла померти внаслідок щеплення.

Related

Суспільство 3734022038719963545

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item