Порошенко знайшов вихід, як змусити Росію виконувати Мінські домовленості


Тісна співпраця Сполучених Штатів Америки і Європейського Союзу у питанні створення миротворчої місії ООН на Донбасі змусять Росію виконувати Мінські домовленості.
Про це Петро Порощенко заявив в інтерв'ю німецькому журналу Focus.
"Я сподіваюся на тісну співпрацю США та ЄС у питанні створення миротворчої місії ООН, а також кращу координацію в питанні санкцій. Вони є важливим важелем, щоб посадити Росію за стіл переговорів і змусити виконувати Мінські домовленості. І, будь ласка, Росіє, ми нічого неправильного від вас не вимагаємо, тільки поверніться в цивілізований світ і відведіть свої війська", – наголосив Порошенко.
Президент зазначив, що в нинішній ситуації потрібен прорив, яким може стати миротворча місія. Вона могла б забезпечити безпеку для проведення вільних і чесних виборів на сході України.
Глава держави сумнівається, що після переобрання Володимира Путіна президентом з Москви можуть надійти нові ініціативи з врегулювання конфлікту на Донбасі.
Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Внаслідок санкцій російські олігархи загалом за один день втратили щонайменше 12 мільярдів доларів.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 5825357052715149181

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item