Порошенко знайшов вихід, як змусити Росію виконувати Мінські домовленості


Тісна співпраця Сполучених Штатів Америки і Європейського Союзу у питанні створення миротворчої місії ООН на Донбасі змусять Росію виконувати Мінські домовленості.
Про це Петро Порощенко заявив в інтерв'ю німецькому журналу Focus.
"Я сподіваюся на тісну співпрацю США та ЄС у питанні створення миротворчої місії ООН, а також кращу координацію в питанні санкцій. Вони є важливим важелем, щоб посадити Росію за стіл переговорів і змусити виконувати Мінські домовленості. І, будь ласка, Росіє, ми нічого неправильного від вас не вимагаємо, тільки поверніться в цивілізований світ і відведіть свої війська", – наголосив Порошенко.
Президент зазначив, що в нинішній ситуації потрібен прорив, яким може стати миротворча місія. Вона могла б забезпечити безпеку для проведення вільних і чесних виборів на сході України.
Глава держави сумнівається, що після переобрання Володимира Путіна президентом з Москви можуть надійти нові ініціативи з врегулювання конфлікту на Донбасі.
Нагадаємо, 6 квітня США запровадили персональні санкції проти наближених до президента Росії Володимира Путіна олігархів. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Внаслідок санкцій російські олігархи загалом за один день втратили щонайменше 12 мільярдів доларів.

Related

Політика 5825357052715149181

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item