"Не миротворці" - назвали новий спосіб повернути Донбас

"Не миротворці" - назвали новий спосіб повернути Донбас

Миротворці не допоможуть повернути окупований Донбас Україні.
Потрібно ввести перехідну міжнародну адміністрацію, до якої б увійшли представники нейтральних країн, сказав глава партії "Основа"Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.
"Росія буде наполягати на вигідному їй форматі введення миротворців. Але цей формат НЕ буде вигідний для України. Сьогодні неможливо провести вибори на території ОРДЛО, які будуть визнані міжнародним співтовариством. Якщо нас заганяють в таку ситуацію, то це означає, що ніхто не готовий вирішувати проблему по суті. Але лише введення миротворців недостатньо. У дискусіях про миротворців ми не отримуємо відповідь на питання, хто буде керувати ОРДЛО під час перехідного періоду.
Єдиний спосіб повернення Донбасу в юрисдикцію України мирним шляхом - це введення на всій території ОРДЛО перехідною міжнародної адміністрації, в якій не було б ні представників країн НАТО, ні ОДКБ. Успішні приклади реалізації подібних проектів в міжнародній практиці вже були в Східному Тиморі і Східній Славонії. Інший шлях - військові дії, проте це пов'язано з великими жертвами", - сказав Ніколаєнко.
Після Чемпіонату Світу з футболу, який відбудеться в Росії, Путін може захопити частину України, аби змусити усіх рахуватися зі своєю військовою могутністю.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події в Україні 7444792799352709133

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item