На Криворіжсталі почався страйк – профспілка

На Криворіжсталі почався страйк – профспілка
Страйк робітників залізничного цеху Криворіжсталі

На роботу не вийшли робітники залізничного цеху. Невдовзі після цього зупинилися мартенівський і конвертерний цехи.

На заводі ArcelorMittal Кривий Ріг (колишня Криворіжсталь - ред.) почався страйк. У середу, 16 травня, робочі першої зміни залізничного цеху призупинили роботу. В результаті підприємство виявилося фактично паралізованим.
Про це повідомляє Конфедерація вільних профспілок України з посиланням на голову первинного осередку НПГУ Юрія Самойлова.
"Вимога забезпечити безпечні умови праці на підприємстві - одне з основних у колективному трудовому спорі з роботодавцем, зареєстрованому спільним представницьким органом первинних осередків профспілкових організацій, що діють на ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг" - заявив Самойлов.
Відзначається, що оскільки залізничний транспорт обслуговує всі виробництва на заводі, то вже зупинилися і мартенівський, і конвертерний цехи.
"Це може призвести до катастрофічних наслідків, тому первинні профспілкові організації, які діють на підприємстві, терміново збираються на спільне засідання і будуть вирішувати, як діяти далі", - додав Самойлов.
У свою чергу місцеве видання Перший криворізький повідомляє, що страйк почався з самого ранку в середу, 16 травня.
"Мітингувальники стверджують, що на цей час на заводі неналежні умови праці та низька заробітна плата. Люди мітингують з ранку", - пише видання, зазначаючи, що прес-служба підприємства поки не коментує те, що відбувається.

Related

Події в Україні 8711210816107736291

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item