Надлишок білка небезпечний для здоров'я чоловіків - дослідження

Надлишок білка небезпечний для здоров'я чоловіків - дослідження
Надлишок білка небезпечний для чоловічого здоров'я

Фінські дослідники попереджають, що надлишок білка в раціоні провокує у чоловіків серцеву недостатність. Проблеми з серцем частіше виникають у тих, хто отримує білок з м'яса і молочної продукції.

Надлишок білка в раціоні провокує у чоловіків серцеву недостатність. Такого висновку дійшли фінські учені, пише Circulation: Heart Failure.
У дослідженні взяли участь майже 2500 чоловіків 42-60 років. На початку протягом декількох днів вони записували, які продукти споживають. Потім дослідники розділили їх на чотири групи залежно від споживання білка - від 78 до 109 г на день. Після цього вчені спостерігали за ними протягом 22 років, за які в 330 учасників була діагностована серцева недостатність. 
З'ясувалося, що в чоловіків, які споживали найбільшу кількість білка, ризик розвитку захворювання був на 33% вищим, ніж у тих, хто їв найменше білка. Крім того, проблеми з серцем в півтора рази частіше виникали у тих, хто отримував білок переважно з м'яса і молочної продукції. 
За словами вчених, необхідні подальші дослідження, щоб встановити причину такого взаємозв'язку. Крім того, немає доказів, що скорочення білка в раціоні допоможе запобігти хворобам серця.

Related

Здоров'я 491474185880733195

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item