Рекордна кількість росіян попросила притулку в США

Рекордна кількість росіян попросила притулку в США
Росіяни масово просять притулок у США

У 2017 році кількість громадян Російської Федерації, які попросили притулку в США, досягла 24-річного максимуму. Ця кількість зростала з кожною новою каденцією Путіна.

 
За минулий рік кількість росіян, які попросили притулку в США, збільшилася майже на 40%. Про це в четвер, 3 травня, повідомляє Радіо Свобода.
 
Влада США отримала 2664 нових клопотань про надання притулку від російських громадян в 2017 фінансовому році, що закінчився 30 вересня.
 
Відзначається, що кількість прохачів у 2017 році досягла 24-річного максимуму.
 
Кількість заяв різко зросла після того, як президент Росії Володимир Путін повернувся в Кремль у 2012 році.
 
Показник за 2017 рік уперше з 2012 року перевищує число поданих заявок від росіян, з тих пір, як Путін був обраний на третій президентський термін після чотирьох років перебування на посаді прем'єр-міністра. Ця цифра перевищує попередній максимум за даними USCIS для пострадянської Росії, оприлюдненими в 1994 році. Тоді від росіян було подано 2112 заяв про надання притулку в США.
 
Статистика USCIS не вказує причини, за якими люди звертаються за притулком, хоча і наголошується, що для його отримання "слід продемонструвати" переслідування або обгрунтований страх переслідувань "в рідній країні" за ознакою раси, релігії, національності, належності до певної соціальної групи або політичної точки зору".
 
Правозахисники та імміграційні адвокати вважають, що зростання кількості заяв про надання притулку від росіян у Сполучених Штатах частково обумовлене законом про сексуальні меншини 2013 року, прийнятим у Росії.
 
Нагадаємо, росіяни частіше за всіх просять притулку в Польщі. Також росіяни просять притулок в Україні.

Related

Події у світі 5450307185322599858

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item