МінТОТ: Київ може за два тижні звільнити ОРДЛО

Військовий сценарій розв'язання конфлікту в МінТОТ вважають найменш імовірним

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб вважають, що є три можливі способи вирішення конфлікту на Донбасі.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак вважає, що є три можливі способи вирішення конфлікту на Донбасі. Про це він заявив в ефірі Громадського радіо.
За його словами, українська армія здатна повністю звільнити окремі регіони Донецької і Луганської областей за два тижні, але вважає військовий сценарій найменш імовірним. Є ще інші два плани, які Гримчак назвав хорватськими.
 
"У Хорватії були Сербська Країна і Східна Славонія. Сербську Країну звільнили військовим шляхом - шляхом операції хорватської армії, але сербська армія залишилася в казармах і не пішла назустріч хорватській армії. Мілошевича на той момент поставили в такі умови, що він надав гарантії, що його армія не втручатиметься у військовий конфлікт", - розповів заступник міністра.
 
Другий хорватський сценарій розглядається як основний. Він передбачає введення миротворчої місії на територію Донбасу і виведення звідти іноземних військ.
 
"Також необхідно роззброїти бойовиків, створити міжнародну перехідну адміністрацію для передачі цих територій під контроль України", - підкреслив Гримчак.
 
Нагадаємо, 1 травня розпочалася Операція об'єднаних сил (ООС) замість завершеної Антитерористичної операції. Зону бойових дій, згідно з новими правилами, формують декілька сотень населених пунктів у Донецькій і Луганській областях.

Related

Події в Україні 516421356249276572

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item