Савченко вимагає пустити її працювати в Раду

Савченко вимагає пустити її працювати в Раду
Савченко вимагає, щоб їй дали працювати депутатом

Народний депутат вимагає забезпечити їй присутність на засіданнях парламенту та зустрічі з виборцями. Свої вимоги вона висунула генпрокурору, голові СБУ і спікеру ВР.

 
Арештована за підозрою в підготовці терактів народний депутат Надія Савченко вимагає від генпрокурора Юрія Луценка, голови СБУ Василя Грицака і спікера парламенту Андрія Парубія забезпечити їй присутність на засіданнях Верховної Ради. Про це у вівторок, 8 травня, повідомляє прес-служба нардепа в мережі Facebook.
 
"Я, як народний депутат, вимагаю: забезпечити мені присутність на засіданнях Верховної Ради з метою голосування, подачі законопроектів, участі в діяльності Ради", - йдеться у зверненні Савченко.
 
Підкреслюється, що будучи народним депутатом, Савченко зобов'язана бути присутньою на засіданнях парламенту, зустрічатися з виборцями, а також виконувати передбачені Конституцією України зобов'язання.
 
 
Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності і надала дозвіл на її затримання й арешт. Потім суд заарештував політика до 20 травня 2018 року.
 
Савченко звинувачують у підготовці теракту, змові з метою насильницького повалення конституційного ладу, підготовці до посягання на життя державних діячів.
 
В знак протесту 42 дні тому Савченко оголосила голодування.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 6193785860121894265

Post a Comment

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item